Laipni lūgti mūsu atjaunotā internetveikalā!
NOROVIRUSS - 15 sek.

BACTICID AF - līdzeklis ātrai virsmu dezinfekcijai

9.08 
34.49 
9.08 
APRAKSTS
BACTICID AF ir gatavs lietošanai alkoholu saturošs, šķidrs dezinfekcijas līdzeklis alkoholu izturīgām virsmām un neinvazīvām medicīnas ierīcēm. Nesatur aldehīdus, smaržvielas un krāsvielas. BACTICID AF piemīt plašas fungicīdas un baktericīdas īpašības, tas iznīcina mikroorganismus, sēnītes un vīrusus, tsk. MRSA, VRE, Mycobacterium avium, Mycobacterium terrae, HBV, HIV, HCV, Adeno, Noro, Vaccinia u.c.

BACTICID AF lieto ātrai virsmu un aprīkojuma dezinfekcijai medicīnas iestādēs, tai skaitā slimnīcās, poliklīnikās, ģimenes ārstu centros, stomatoloģijas kabinetos un citur, kur sniedz medicīnisko palīdzību. Piemērots lietošanai uz visām, izņemot akrila, mitrumizturīgajām virsmām (medicīnisko ierīču korpusiem, nestuvēm, imobilizācijas līdzekļiem, krēslu pārvalkiem, sienām u.tml.).

BACTICID AF lieto arī ātrai virsmu dezinfekcijai izglītības un pirmskolas izglītības iestādēs, sabiedriskās ēdināšanas un pārtikas (gaļas, piena, zivju un augu izcelsmes) pārstrādes uzņēmumos, frizētavās un kosmētiskajos salonos, viesnīcās un SPA centros un citās vietās ar augstām higiēnas prasībām, tsk., pārtikas pārstrādes uzņēmumos, veikalos, kafejnīcās u.c. – virsmu, galdu, ledusskapju, vitrīnu, svaru un iekārtu dezinfekcijai; pirmsskolas un vispārīgās izglītības iestādēs – visa veida virsmu un inventāra ātrai dezinfekcijai; frizētavās, kosmētiskajos salonos – kosmētisko krēslu, galdiņu, kosmētiskā inventāra u.c. virsmu dezinfekcija; citur - visa veida virsmu un inventāra ātrai dezinfekcijai.

Lietošana:
Gatavs lietošanai. Preparātu uzklāj vai izsmidzina vienmērīgi noklājot visu dezinficējamo virsmu. Iedarbības laiks laiks 30 sek.

Aktīvās vielas:
Etanols 57 %, propān-2-ols 6%.


DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI: BĪSTAMI!
H225 - Viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki.

Satur biocīdu! Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu.

Līdzīgas preces

AR ATLAIDI
Salvetes no neausta materiāla 600 gab. rullī
AR ATLAIDI
GCG STERIHAND WIPES dezinfekcijas salvetes roku un virsmu dezinfekcijai