BACTICID WIPES - salvetes medicīnas ierīču ātrai dezinfekcijai

7.07 
6.59 
16.79 
15.34 
9.27 
53.91 
7.07 
APRAKSTS
BACTICID WIPES piemīt plašas fungicīdas, baktericīdas un virucīdas īpašības, iznīcina Gram (+) un Gram (-) baktērijas, vīrusus un sēnītes, tsk. TBC, HBV, MRSA, Vakzinia, Herpex simplex, BVDV, Adeno, Popova, Rota u.c. Tas ir efektīvs līdzeklis, lai steidzamā kārtā dezinficētu aprīkojumu un virsmas, attiecībā pret kurām izvirzītas paaugstinātas higiēniskas prasības. BACTICID WIPES ir salvetes, kuras ir piesūcinātas ar tīru, mazgaistošu etilspirtu, lai neradītu respiratoro alerģiju personālam. Nesatur izopropilspirtus, hloru, aldehīdus, protamīnu un fenolus.

BACTICID WIPES lieto ātrai virsmu un aprīkojuma dezinfekcijai medicīnas iestādēs, tai skaitā slimnīcās, poliklīnikās, ģimenes ārstu centros, stomatoloģijas kabinetos un citur, kur sniedz medicīnisko palīdzību. Piemērots lietošanai uz visām, izņemot akrila, mitrumizturīgajām virsmām (medicīnisko ierīču korpusiem, nestuvēm, imobilizācijas līdzekļiem, krēslu pārvalkiem, sienām u.tml.).
BACTICID WIPES lieto arī ātrai virsmu dezinfekcijai izglītības un pirmskolas izglītības iestādēs, sabiedriskās ēdināšanas un pārtikas (gaļas, piena, zivju un augu izcelsmes) pārstrādes uzņēmumos, frizētavās un kosmētiskajos salonos, viesnīcās un SPA centros un citās vietās ar augstām higiēnas prasībām, tsk., pārtikas pārstrādes uzņēmumos, veikalos, kafejnīcās u.c. – virsmu, galdu, ledusskapju, vitrīnu, svaru un iekārtu dezinfekcijai; pirmsskolas un vispārīgās izglītības iestādēs – visa veida virsmu un inventāra ātrai dezinfekcijai; frizētavās, kosmētiskajos salonos – kosmētisko krēslu, galdiņu, kosmētiskā inventāra u.c. virsmu dezinfekcija; citur - visa veida virsmu un inventāra ātrai dezinfekcijai.

BACTICID WIPES var tikt lietots ātrai roku un ādas dezinfekcijai, gadījumos, kad nav pieejami šķidrie roku un ādas dezinfekcijas līdzekļi.

Lietošana:
Atvērt vāku, izvilkt salveti līdz perforācijas vietai un pieturot noplēst. Pēc lietošanas aizvērt vāku, lai dezinfekcijas līdzeklis neizžūst. Rūpīgi apstrādāt dezinficējamo virsmu ar mitro salveti. Iedarbības laiks 30 sekundes.

Aktīvās vielas:
1 salvete piesūcināta ar 3-4 g maisījuma: etanols 72%, četraizvietotā amonija savienojumi (benzil-C12-18-alkildimetil-, hlorīdi - 0.0125% un četraizvietotā amonija savienojumi, C12-14-alkil[(etilfenil)metil]dimetil-, hlorīdi 0.0125%) 0.025%.


DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI:
BĪSTAMI!
H225 - Viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki.

Satur biocīdu! Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu.

Līdzīgas preces

AR ATLAIDI
Salvetes no neausta materiāla 600 gab. rullī
NOROVIRUSS - 15 sek.
BACTICID AF līdzeklis ātrai virsmu dezinfekcijai
AR ATLAIDI
BACTICID AF WIPES salvetes virsmu un aprīkojuma dezinfekcijai