CHEMIDES PULVER, 1 kg - augsta līmeņa dezinfekcijas un tīrīšanas līdzeklis medicīnas instrumentiem

40.08 
APRAKSTS
CHEMIDES PULVER ir pulverveida, koncentrēts dezinfekcijas līdzeklis instrumentu, virsmu primārai dezinfekcijai un instrumentu augsta līmeņa dezinfekcija (ķīmiskai sterilizācijai), saskaņā ar ES regulu par medicīnas ierīcēm. Satur aktīvo skābekli kā aktīvo vielu. CHEMIDES PULVER iznīcina Gram+ un Gram- baktērijas (t. sk. Mycobacterium tuberculosis u.c.), vīrusus (t.sk. HBV, HIV, Rota, Adeno u.c.), sēnītes, sporas. Piemērots lietošanai ultraskaņas mazgāšanas iekārtās. Nav piemērots vara un misiņa instrumentiem un virsmām.

Ar CHEMIDES PULVER dezinficē tādus instrumentus kā endoskopus, optiskos instrumentus un palīgierīces, bronhoskopus, biopsijas instrumentus, intubācijas caurules, laringoskopus, aspirācijas trubas, laboratorijas instrumentus, stomatoloģiskos instrumentus u.c., kā arī visa veida mitrumizturīgas virsmas medicīnas iestādēs.

Lietošana:
Darba šķīdumu pagatavo CHEMIDES PULVER izšķīdinot ūdenī. Darba šķīdums jāuzglabā slēgtā traukā, tā aktivitāte saglabājas visas darba dienas garumā. Gatavs darba šķīdums ir izmantojams pēc pagatavošanas 24 stundas, neatkarīgi no proteīnu koncentrācijas šķīdumā. Detalizētus lietošanas nosacījumus skatīt lietošanas instrukcijā.

Aktīvās vielas:
Nātrija perkarbonāts, tetra acetiletilēndimīns (aktivātors), organiskā skābe, nejonu virsmaktīvās vielas, korozijas inhibitori.


DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI:
BĪSTAMI!
H302+H312 - Kaitīgs, ja norīts vai saskaras ar ādu;
H318 - Izraisa nopietnus acu bojājumus;
H412 - Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām.

Līdzīgas preces

JAUNUMS
CHEMISEPT SPRAY dezinfekcijas līdzeklis kosmētikas instrumentiem un piederumiem