CHEMISEPT FG - dezinfekcijas līdzeklis ar pretsēnīšu iedarbību

6.52 
7.02 
13.38 
59.00 
6.52 
APRAKSTS
CHEMISEPT FG ir efektīvs līdzeklis ātrai ādas dezinfekcijai un sēnīšu slimību profilaksei. Līdzeklis ir ar plašu fungicīdu, baktericīdu un virucīdu iedarbību (iznīcina TBC, HBV, HIV, Adeno, Rota, HCV, MRSA, Herpex simplex u.c.). Lai neradītu respiratoro alerģiju pacientiem, higiēnas līdzeklī ir izmantots tīrs un mazgaistošs etilspirts. CHEMISEPT FG ir piemērots apavu ātrai dezinfekcijai. Samazina kāju svīšanu. Rada ādas un nagu sēnīšu slimību ierosinātāju attīstībai nepiemērotu vidi. Līdzeklis satur dabīgās eļļas, kuras nomierina ādu un ātri atjauno dabīgo mikrofloru. Nagu sēnīšu slimību gadījumā medikamentozās ārstniecības laikā un 6 mēnešus pēc tam ir ieteicams dezinficēt kājas un apavus ar CHEMISEPT FG.

Lietošana:
- Kāju sēnīšu profilaksei: uzsmidzināt uz kājām un ļaut nožūt. Iedarbības laiks 30 sekundes.
- Kāju izsmidzināšanas ierīcēs: izsmidzināšanas ierīces uzpildīt ar līdzekli, sekot lai ierīces atveres ir uzstādītas tā, lai samitrinātu pēdu sānu un apakšējo daļu. Dozēšana ~3 ml. Ierīci montēt augstāk no grīdas virsmas tā, lai tā netraucētu grīdas tīrīšanu.
- Apavu dezinfekcija: iesmidzināt apavos ~ 3 ml, ievērojot, lai visas apavu iekšējās virsmas būtu pārklātas, ļaut izžūt.

Aktīvās vielas:
Etanols 62%, četraizvietotā amonija savienojumi 0.25%.


DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI:
BĪSTAMI!
H225 - Viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki.

Satur biocīdu! Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu.

Līdzīgas preces

JAUNUMS
Slēdzams turētājs CHEMI-PHARM pudelei
JAUNUMS
COOLING GEL, 100 ml atvēsinošs un muskuļus atslābinošs gēls
JAUNUMS
IDENTITY SOAP RANGE 1000 DISPENSER ziepju turētājs