CHEMISEPT G - neiekrāsots ādas dezinfekcijas līdzeklis

4.13 
5.22 
6.38 
6.38  - 30 % 4.48 
9.85 
42.70 
4.13 
APRAKSTS
Neiekrāsots ādas dezinfekcijas līdzeklis CHEMISEPT G ir ar plašu fungicīdu, baktericīdu un virucīdu iedarbību (iznīcina TBC, HBV, HIV, Herpes, Rota, HCV, MRSA u.c.). Līdzeklis ir autosterils. Preparāta sastāvā izmantots tīrs un mazgaistošs etilspirts, lai izvairītos no respiratoras alerģijas personālam un pacientam. Nesatur izopropilspirtus. Preparāta remanentā darbība ir 3 stundas. Beidzoties preperāta darbības laikam, ātri atjaunojas dabīgā ādas mikroflora.

CHEMISEPT G lieto ādas neiekrāsojošai dezinfekcijai pirms medicīniskajām manipulācijām medicīnas iestādēs, tai skaitā slimnīcās, poliklīnikās, ģimenes ārstu centros, stomatoloģijas kabinetos un citur, kur sniedz medicīnisko palīdzību.

Lietošana:
- Ādas dezinfekcija injekciju un analīžu laikā: uzsmidzināt CHEMISEPT G un norīvēt ar tamponu, atkārtoti uzsmidzināt līdzekli un ļaut tam nožūt. Iedarbības laiks 30 sekundes.
- Šuvju noņemšana: pirms šuvju noņemšanas preparātu uzsmidzināt uz brūces, notīrīt ar sterilu salveti. Iedarbības laiks 30 sek. Pēc šuvju noņemšanas brūci vēlreiz apstrādāt ar preparātu, notīrīt ar salveti, tad uzsmidzināt atkārtoti un, neļaujot nožūt šķīdumam – uzlikt pārsēju.
- Ādas pirmsoperācijas apstrāde: operācijas vietu apstrādā ar CHEMISEPT G. Tam izmanto instrumentu ar sterilu salveti, kura piesūcināta ar dezinfekcijas līdzekli. Operācijas lauka apstrādi veic 2 reizes. Iedarbības laiks 3 minūtes.

Aktīvās vielas:
Etanols 75%, četraizvietotā amonija savienojumi (benzil-C12-18-alkildimetil-, hlorīdi 0.05% un C12-14-alkil[(etilfenil) metil] dimetil- hlorīdi 0.05%) 0.1%, ādu aizsargājošas komponentes.


DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI: BĪSTAMI!
H225 - Viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki.

Satur biocīdu! Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu.

Līdzīgas preces

NO PĀRSTRĀDĀTA MATERIĀLA
ECONATURAL LIQUID SOAP DISPENSER šķidro ziepju turētājs
JAUNUMS
medaSEPT® ALOEVIT N100 nitrila cimdi ar alveju, zaļā krāsā
JAUNUMS
nitrylex® high risk N100 nitrila cimdi, oranžā krāsā
JAUNUMS
IDENTITY TOUCH FREE SOAP 900 DISPENSER putu ziepju turētājs
JAUNUMS
IDENTITY SOAP RANGE 1000 DISPENSER ziepju turētājs