CLINEX Scent, 500 ml - koncentrēts gaisa atsvaidzinātājs

11.27 
11.97 
11.79 
11.66 
11.27 
APRAKSTS
Augsti koncentrēts gaisa atsvaidzinātājs un neitralizētājs, ko var izmantot visu veidu telpās. Pateicoties koncentrētam aromātu kompozīcijas daudzumam, kas izdalās līdz pat vairākām dienām, patīkamā smarža saglabājas telpā daudz ilgāk. Ideāli piemērots birojiem, spa, skaistumkopšanas saloniem un frizētavām, viekaliem un tirdzniecības centiriem, smēķēšanas zonām, viesnīcu numuriņiem un vietām, kur ir grūti uzturēt tīrību (piemēram, sabiedriskajām tualetēm). Īpaši izstrādāts viesmīlības nozarei. 

Sunny Day  - ir intensīvs ziedu-augļu aromāts, kurā svaigu citrusaugļu un ziedu kombinācijai ir vissvarīgākā loma. Citrusaugļu notis piešķir tīrības un svaiguma sajūtu, savukārt ziedu notis piešķir maigumu un smalkumu. Muskuss piešķir dziļumu un izturību. Tas viss rada harmonisku un patīkamu aromātu.

Parisian Charm - citrusaugļu augšējās notis apvienojumā ar koksnes notīm. Aromāts, kas atsauc atmiņā saulainas, priecīgas dienas, kas pavadītas skaistākajā pilsētā pasaulē. Sākuma nots sastāv no svaigām, citrusaugļu sastāvdaļām, kas sniedz veldzes un enerģijas sajūtu. Fonā ir augļu notis, kas aromātam piešķir saldumu un maigumu. Visu aromātu papildina koksnes notis, kas piešķir tam eleganci un noslēpumainību.

Tasmanian Charm - ir aromāts, kas apvieno smalkas jūras notis ar atsvaidzinošu greipfrūtu. Tā ir kombinācija, kas rada tīru un svaigu aromātu, kas aizved jūs eksotiskā ceļojumā. Kopumu papildina koka akordi, kas piešķir tai dziļumu un izturību. Aromātam ir bagāta un sarežģīta kompozīcija ar daudzām dažādām notīm, kas atsauc atmiņā saulainu un tīru zemi, ko ieskauj zils okeāns.

Alpine Meadow - ir aromāts, kas mūs aizved tieši uz gleznaino Alpu zemi. Augšējo noti veido augļu akcenti, kas piešķir aromātam vieglumu un svaigumu. Sirds nots sastāv no ziedu akordiem, kas piešķir aromātam smalku eleganci. Pamata nots ir siltās notis, kas kopā veido skaistu, smalku un atsvaidzinošu aromātu, kas atgādina par dabas skaistumu.

Lietošana:
Pirms lietošanas sakratīt! Atkarībā sagaidāmā rezultāta, telpas platības un esošas ventilācijas izsmidzināt 2-3 reizes. Sanitārajās telpās ieteicams lietot pēc telpu uzkopšanas un tuvu paaugstinātas smakas avotiem (aiz pisuāra, aiz tualetes poda). Notūrīgu smaku likvidēšanai izmantot atkārtoti. Izsmidzināt uz virsmas, nevis gaisā. 
Uzmanību: ilgstoša lietošana uz spīdīgas plastmasas var izraisīt tās matējumu. Nelietot uz izstrādājumiem no ādas un zīda.


DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI: 
UZMANĪBU!
H226 Uzliesmojošs šķidrums un tvaiki.
H319 Izraisa nopietnu acu kairinājumu
EUH208 Satur Benzyl salicylate, (R)-p-menta-1,8-diēns. Var izraisīt alerģisku reakciju. (Tasmanian Charm)
EUH208 Satur (2E)-3,7-dimetilokta-2,6-diēn-1-ols, linalools, (R)-p-menta-1,8-diēns, coumarin. Var izraisīt alerģisku reakciju. (Sunny Day)
EUH208 Satur coumarin, (2E)-3,7-dimetilokta-2,6-diēn-1-ols. Var izraisīt alerģisku reakciju. (Parisian Charm)
EUH208 Satur (R)-p-menta-1,8-diēns. Var izraisīt alerģisku reakciju. (Alpine Meadow)

Līdzīgas preces

JAUNUMS
TROPIC FRESH, 250 ml gaisa un apavu atsvaidzinātājs
JAUNUMS
CLINEX ECO+ Protect Odour Killer - Spring, 1 L smaku neitralizācijas līdzeklis
JAUNUMS
CLINEX Scent Sticks, 45 ml aromātiskie kociņi