Laipni lūgti mūsu atjaunotā internetveikalā!

CLINEX Scent Sticks, 45 ml - aromātiskie kociņi

6.41 
6.41 
6.41 
6.41 
APRAKSTS
Gaisa atsvaidzinātājs kociņu veidā, nodrošinās ilgstošu svaigumu jebkurā telpā. Aromātiskie kociņi ir lielisks dekoratīvs elements. Pateicoties tā modernajai formai, atsvaidzinātājs saplūst ar interjera dizainu. Aromāts ir noslēgts ekskluzīvā pudelē, kurai līdzi nāk dabiskas izcelsmes kociņi. Atkarībā no kociņu skaita, gaisa mitruma un temperatūras, smarža saglabājas no 6 līdz 8 nedēļām.

CLINEX aromātisko difuzoru ražošana ir ilgtspējīga, videi draudzīga un nesatur pesticīdus. Šie produkti nav testēti uz dzīvniekiem. Tie nesatur ftalātus, parabēnus vai sulfātus. Katrs difuzors nodrošina nemainīgu, vienmērīgi sadalītu aromātu visā tā lietošanas laikā.

Lietošana:
Atskrūvēt korķi, noņemt plastmasas aizbāzni un uzskrūvēt korķi atpakaļ. Ievietot rotangpalmas kociņus pudelē. Pārāk spēcīgas smaržas gadījumā ierobežot kociņu skaitu līdz 3 gab. Ik pēc divām nedēļām apgriezt kociņus.
Uzmanību: izvairieties no izmirkušu kociņu saskares ar sienām, mēbelēm, plastmasas, koka un kokam līdzīgām virsmām.


DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI: 
UZMANĪBU!
H319 Izraisa nopietnu acu kairinājumu.
H412 Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām.
EUH208 Satur piperonal, 2,4-dimethylcyclohex-3-ene-1-carbaldehyde, Dorisyl, 1-Methoxy-4-Propenylbenzene (=Anethole), Acetyl cedrene. Var izraisīt alerģisku reakciju. (Hypnotic Nights)
EUH208 Satur 3,7-Dimethyloctan-3-ol, 2-methyl-3-phenyl-2-Propenal, octahydro tetramethyl acetonaphtone, (Ethoxymethoxy)cyclododecane, 1- (2,6,6-trimethyl-3-cyclohexen-1-yl) -2-buten-1-one. Var izraisīt alerģisku reakciju. (Spirit of Christmas)

Līdzīgas preces

JAUNUMS
TROPIC FRESH, 250 ml gaisa un apavu atsvaidzinātājs
JAUNUMS
CLINEX ECO+ Protect Odour Killer - Spring, 1 L smaku neitralizācijas līdzeklis