MEDICAL SOAP SENSITIVE - krāsvielas un smaržvielas nesaturošas šķidrās ziepes

2.58 
3.41 
10.87 
2.58 
APRAKSTS
MEDICAL SOAP SENSITIVE ir maigs un ādai draudzīgs losjons šķidro ziepju formā biežai roku, visa ķermeņa un matu mazgāšanai. Losjons labi puto, kā arī saudzīgi un ātri attīra ādu. Piemērots visiem ādās tipiem, tai skaitā īpaši jutīgai un bojātai ādai, kā arī zīdaiņu kopšanai. MEDICAL SOAP SENSITIVE satur ādu mitrinošas un mīkstinošas vielas, kas saglabā ādas dabīgo pH līmeni. Lietošanas ierobežojumu nav. Īpaši piemērots lietošanai vietās ar intensīvu un biežu roku mazgāšanu, kur ieteicams izmantot līdzekļus bez krāsvielām un bez aromāta, piemēram, veselības aprūpes iestādēs, pārtikas un vispārējās rūpniecības uzņēmumos, laboratorijās, izglītības iestādēs un citur, kā arī roku higiēniskai un ķirurģiskai mazgāšanai pirms un pēc attiecīgām manipulācijām.

Lietošana:
- Roku mazgāšanai: uz mitrām rokām uzklāt līdzekli apmēram 2-3 ml apjomā, saputot un pēc tam noskalot un nosusināt. Mazgājot rokas ievērojiet roku mazgāšanas tehnikas prasības iestādēs, kur tas ir nepieciešams. Pirms aseptiskas procedūras pārliecinieties, ka rokas ir pilnīgi sausas.
- Ķermeņa mazgāšanai: uzklājiet uz ķermeņa losjonu uz iepriekš samitrinātas ādas un matiem. Pēc tam mazgājiet un noskalojiet. Pēc krāsotu matu mazgāšanas ieteicams lietot balzamu. Mazgāšanai vannā izmantojiet 40 līdz 100 ml produkta.

Līdzīgas preces

NO PĀRSTRĀDĀTA MATERIĀLA
ECONATURAL LIQUID SOAP DISPENSER šķidro ziepju turētājs