Laipni lūgti mūsu atjaunotā internetveikalā!

MEDICĪNAS PRECES

1 - 24 no 83
JAUNUMS
Slēdzams turētājs CHEMI-PHARM pudelei
JAUNUMS
IDENTITY SOAP RANGE 1000 DISPENSER ziepju turētājs
JAUNUMS
CHEMISEPT SPRAY dezinfekcijas līdzeklis kosmētikas instrumentiem un piederumiem
NO PĀRSTRĀDĀTA MATERIĀLA
ECONATURAL LIQUID SOAP DISPENSER šķidro ziepju turētājs
AR ATLAIDI
comfort powder-free N100 dabīga lateksa cimdi, krēmā krāsā
JAUNUMS
nitrylex high risk N100 nitrila cimdi, oranžā krāsā
JAUNUMS
nitrylex® copmlete N100 nitrila cimdi, violetā krāsā
JAUNUMS
IDENTITY FREQUENT FOAM HAND SOAP 900 putu ziepes
AR ATLAIDI
Salvetes no neausta materiāla 600 gab. rullī
JAUNUMS
IDENTITY TOUCH FREE SOAP 900 DISPENSER putu ziepju turētājs
JAUNUMS
COOLING GEL, 100 ml atvēsinošs un muskuļus atslābinošs gēls
Mūsu tīmekļa vietnes sadaļā "Medicīniskie produkti" atrodams plašs produktu klāsts, kas paredzēts drošības, higiēnas un ērtību nodrošināšanai gan veselības aprūpes iestādēs, gan ikdienā. Mūsu katalogā ir iekļauti dažādi produkti, kas paredzēti dažādiem pielietojumiem un piedāvā kvalitatīvus risinājumus, lai nodrošinātu rūpes par jūsu un jūsu tuvinieku veselību.

Ādai: Mēs piedāvājam plašu ādas kopšanas produktu klāstu, tostarp antiseptiskus gelus, krēmus un citus produktus, lai nodrošinātu jūsu ādas pienācīgu kopšanu un aizsardzību.

Rokām: šajā sadaļā atradīsiet dažādus roku higiēnas līdzekļus, piemēram, antiseptiskos līdzekļus, ziepes, mitrinošos un aizsargājošos līdzekļus.

Virsmām: mēs piedāvājam produktus dažādu virsmu dezinfekcijai un tīrīšanai, tostarp antiseptiskas salvetes un aerosolus.

Instrumentiem: Šajā sadaļā atradīsiet specializētus produktus medicīnas instrumentu un aprīkojuma dezinfekcijai un kopšanai.

Dozatori: Mums ir plašs dozatoru klāsts šķidrajiem un gēla produktiem, kas nodrošina precīzu un higiēnisku lietošanu.

Turētāji: Mēs piedāvājam dažādus medicīnas piederumu turētājus, kas atvieglo piekļuvi pareizajiem produktiem un to lietošanu.

Vienreizlietojamie aizsardzības līdzekļi: Šajā kategorijā jūs atradīsiet dažādas vienreizlietojamās maskas, cimdus, aizsargtērpus un citus produktus, kas nepieciešami maksimālai drošībai.

Gultas piederumi: Mēs piedāvājam arī gultas piederumus, kas nodrošina komfortu un higiēnu veselības aprūpes iestādēs, viesnīcās un mājās.

Visi mūsu medicīnas piederumi atbilst augstiem kvalitātes un drošības standartiem, un mēs esam apņēmušies nodrošināt jūs ar visu nepieciešamo, lai saglabātu jūsu veselību un komfortu. Pērkot pie mums, jūs varat būt droši un kvalitatīvi.