Laipni lūgti mūsu atjaunotā internetveikalā!

Gultas piederumi

1 - 7 no 7
Mūsu gultas piederumi atbilst visaugstākajiem kvalitātes un drošības standartiem. Mēs saprotam, ka pacientu apmierinātībai un mājīgai atmosfērai mājās ir liela nozīme. Tāpēc mēs piedāvājam plašu izstrādājumu klāstu:

Mūsu gultasveļas komplekti ir izgatavoti no mīkstiem un hipoalerģiskiem materiāliem, lai nodrošinātu maksimālu komfortu pacientiem. Mēs piedāvājam dažādus izmērus un krāsu variantus, kas atbilst jūsu iestādes prasībām.

Spilveni un segas: Mums ir plašs spilvenu un segu klāsts, lai palīdzētu radīt optimālu vidi atpūtai un atveseļošanai. Mēs piedāvājam arī antibakteriālas un antialerģiskas iespējas, lai saglabātu to tīrību un higiēnu.

Aizsargapvalki un matraču spilventiņi: Lai matrači un spilveni būtu tīri un izturīgi, mēs piedāvājam aizsargapvalkus un matraču spilventiņus, kas ir viegli mazgājami un nodrošina aizsardzību pret šķidrumiem un mikrobiem.

Mājas veļa: mūsu gultas komplekti un spilvendrānas ir pieejamas arī privātajiem klientiem. Mēs pievēršam uzmanību dizainam un kvalitātei, lai jūsu mājoklis vienmēr būtu mājīgs un stilīgs.

Mēs lepojamies ar to, ka mūsu izstrādājumi veicina dzīves kvalitāti un veselības aprūpi gan klīniskajās iestādēs, gan mājās. Mūsu gultasveļa apvieno kvalitāti, stilu un uzticamību, padarot jūsu izvēli vieglu un pārliecinošu.