Laipni lūgti mūsu atjaunotā internetveikalā!

Mediclean 110 Floor Exotic, 1 L - ikdienas grīdu mazgāšanas līdzeklis

5.31 
APRAKSTS
Koncentrēts, mazputojošs līdzeklis ikdienas uzkopšanai un aizsargāšanai visa veida grīdas segumiem, izņemot paklājus un neapstrādātas koka grīdas. Efektīvi notīra netīrumus un pārklāj virsmu ar plānu aizsargkārtu, kas piešķir spīdumu un aizkavē jaunu netīrumu veidošanos. Satur vaska emulsiju, kas samazina virsmas slīdēšanu. Ar antistatisku iedarbību un patīkamu aromātu. Var izmantot pārtikas pārstrādes rūpniecībā un lietot vienlaikus ar dezinficējošiem līdzekļiem. Līdzeklis paredzēts lietošanai gan manuālai mazgāšanai, gan tīrīšanai ar iekārtām. Tikai profesionālai lietošanai!

Lietošana:
Atkarībā no grīdu mazgāšanas periodiskuma un netīrumu veida, jālieto darba šķīdums - mazgājamajām mašīnām: 0,25 – 1% šķīdums (25 – 100 ml/10 L ūdens); manuālai mazgāšanai: 0,25 – 2% šķīdums (25 – 200 ml/10 L ūdens). Nomazgāt virsmu ar darba šķīdumu un ļaut nožūt. Nelietot uzreiz visā laukumā ūdens neizturīgu virsmu mazgāšanai (koks, korķis). Pirms lietošanas notestēt nelielā, mazāk redzamā laukumā.


DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI: 
UZMANĪBU!
H319 - Izraisa nopietnu acu kairinājumu.
EUH208: Satur reakcijas masa: 5-hlor-2-metil-2H-izotiazol-3-ons 2-metil-2H-izotiazol-3-ons (3:1). Var izraisīt alerģisku reakciju.

Līdzīgas preces