Pretizgulējumu matracis SleepAngel™, 80x198x15 cm - I. klases medicīnas ierīce

427.74 
Pēc pieprasījuma
Pēc pieprasījuma
427.74 
APRAKSTS
SleepAngel™ gultas piederumi ir izstrādāti, lai samazinātu inficēšanas risku starp pacientiem, izmantojot gultas piederumus, kā arī starp piederumiem un pacientu. SleepAngel™ gultas piederumus nav nepieciešams mazgāt, kā arī sekundāri aizsargāt ar dažādiem pārvalkiem. Visi SleepAngel™ piederumi ir viegli tīrāmi un dezinficējami. SleepAngel™ produkti ir klīniski pārbaudīti un apstiprināti dažādās klīnikās un laboratorijās Eiropas Savienībā un ASV. Tos izmanto medicīnā, aprūpes iestādēs, stacionāros un mājās visā pasaulē.

SleepAngel™ spiediena samazinoši matrači ir izgatavoti no labākajiem materiāliem, izmantojot  PneumaPure™ filtrēšanas tehnoloģiju. Elpojošs filtrs ļauj tīram gaisam ieplūst iekšā un darbojas kā klīniski pierādīta barjera, lai novērstu patogēnu, vīrusu, mikrobu, alergēnu, pelējuma un šķidrumu iekļūšanu (tai skaitā MRSA, C. difficile, E. Coli, Pseudomonas aeruginosa, Candida albicans, Aspergillus niger, Norovirus, Influenza Type A, Adenovirus 5, Coronavirus 229E (HcoV 229E)). Matrača ventilācija palīdz tam pielāgoties spiediena sadalījumam un padara to ērtu. Turklāt ūdensizturīgam ārējam audumam PureShield™ ir hermētiskas, termiski noslēgtas šuves SafeWeld™ bez šūšanas caurumiem, kas palīdz uzturēt iekšpusi vienmēr tīru.

SleepAngel™ matrači ir pārbaudīti attiecībā uz kompresijas sadalījumu, tvaiku caurlaidību un izturību, izmantojot vismodernākos tirgū pieejamos protokolus un aprīkojumu. Matraču klāsts ir iedalīts kategorijās, lai tas atbilstu pacienta riska profila klīniskajam novērtējumam attiecībā uz spiediena čūlu veidošanos. Pildījuma putas ir rievotas, lai uzlabotu spiediena samazināšanu un matrača elastību uz manuāli vai elektriski regulējamām gultām. Matrača elastība un elastīga pārklājuma tekstilmateriāla apdare palīdz samazināt bīdes spēku.

ZEMA RISKA MATRACIS
Matracis ir izstrādāts vispārējai lietošanai slimnīcās un ir ieteicams pacientiem ar zemu izgulējumu pakāpes risku.
 
Pildījums: mīkstas, rievotas, augstas noturības poliuretāna putas, putu blīvums 40 kg/m3
Ārējais audums: Poliamīds pārklāts ar poliuretānu 215 g/m2
Svars: 10 kg
Drošības standarti: Uzliesmojamība saskaņā ar BS EN 597-1:1995 un BS EN 597-2:1995.

VIDĒJĀ RISKA MATRACIS
Matracis ir izstrādāts vispārējai lietošanai slimnīcās un ir ieteicams pacientiem ar vidēju vai augstu izgulējumu pakāpes risku. Tam ir pastiprinātas malas, kas lietošanas laikā sniedz komforta un atbalsta sajūtu. Tas stabilizē pacientu un sniedz drošības sajūtu sēžot uz malas, kā arī novērš nejaušu slīdēšanu uz sāniem.
 
Pildījums:
- augšdaļa no mīkstām, viskoelastīgām, rievotām putām ar atmiņas efektu, putu blīvums 60 kg/m3
- centrālā daļa no mīkstām, augstas noturības poliuretāna putām, putu blīvums 40 kg/m3
- sāni un pamatne no cietām, augstas noturības poliuretāna putām , putu blīvums 45 kg/m3
Ārējais audums: Poliamīds pārklāts ar poliuretānu 215 g/m2
Svars: 12,5 kg
Drošības standarti: Uzliesmojamība saskaņā ar BS EN 597-1:1995 un BS EN 597-2:1995.

AUGSTA RISKA MATRACIS ar gēla ieliktni
Matracis ir izstrādāts vispārējai lietošanai slimnīcās un ir ieteicams pacientiem ar augstu izgulējumu pakāpes risku. Tam ir pastiprinātas malas, kas lietošanas laikā sniedz komforta un atbalsta sajūtu. Tas stabilizē pacientu un sniedz drošības sajūtu sēžot uz malas, kā arī novērš nejaušu slīdēšanu uz sāniem. Tā kā papēži ir augsta spiediena ķermeņa zona, jo nes visu kāju svaru un, tādēļ, rada augstu spiediena čūlu veidošanās risku, papēžu zonā matracī ir novietots gēla ieliktnis, kas ievērojami samazina spiedienu.
 
Pildījums:
- augšdaļa no mīkstām, viskoelastīgām, rievotām putām ar atmiņas efektu un ar gēla ieliktni papēžu zonā, putu blīvums 60 kg/m3
- centrālā daļa no mīkstām, augstas noturības poliuretāna putām, putu blīvums 40 kg/m3
- sāni un pamatne no cietām, augstas noturības poliuretāna putām , putu blīvums 40 kg/m3
Ārējais audums: Poliamīds pārklāts ar poliuretānu 215 g/m2
Svars: 12 kg
Drošības standarti: Uzliesmojamība saskaņā ar BS EN 597-1:1995 un BS EN 597-2:1995.

Dezinfekcijas un tīrīšanas kārtība*:
  • Pārbaudīt vai nav redzamu bojājumu.
  • Tīrīt ar saudzīga mazgāšanas līdzekļa šķīdumu, ja ir acīmredzams piesārņojums.
  • Dezinficējiet ar SleepAngel™ akceptētiem dezinfekcijas līdzekļiem: maks. 72% spirta, maks. 1000 ppm aktīvā hlora. Ja matracis ir bijis pakļauts ķermeņa šķidrumiem, piemēram, asinīm, var izmantot 1% (10 000 ppm) hlora šķīdumu ar aukstu ūdeni, pēc dezinfekcijas noslaukot matraci ar mitru drāniņu.
* NB! Aizliegts mazgāt veļas māsiņa, ķīmiski tīrīt, balināt un gludināt. Izvairieties no PneumaPure™ filtra abrazīvas beršanas. Bieža vai ilgstoša 1% hlora šķīduma (10 000 ppm) lietošana var samazināt matrača pārvalka kalpošanas laiku.

Pēc pasūtījuma (piegādes laiks līdz 4 nedēļām).

Līdzīgas preces