Medicīnas spilvens SleepAngel™ no putām ar atmiņas efektu, 46x71 cm - I. klases medicīnas ierīce

74.20 
APRAKSTS
 • Klīniski pierādīta aizsardzība pret infekcijām
 • I klases medicīniskā ierīce
 • Pierādīts kā daļa no VASI samazināšanas kampaņas klīniskajā vidē
 • Mehāniski izturīgs – neplīst un nesaplacinās
 • Nodrošina komfortu un gaisa plūsmu
 • Viegli tīrīt, izmantojot esošos slimnīcas protokolus
 • Smagu netīrumu vai asins piesārņojuma gadījumā var tīrīt ar 10 000 ppm hloru
 • Samazina veļas mazgāšanas izmaksas, veļas inficēšanās risku un ietaupa naudu sava lietošanas cikla laikā

SleepAngel™ gultas piederumi ir izstrādāti, lai samazinātu inficēšanas risku starp pacientiem, izmantojot gultas piederumus, kā arī starp piederumiem un pacientu. SleepAngel™ gultas piederumus nav nepieciešams mazgāt, kā arī sekundāri aizsargāt ar dažādiem pārvalkiem. Visi SleepAngel™ piederumi ir viegli tīrāmi un dezinficējami. SleepAngel™ produkti ir klīniski pārbaudīti un apstiprināti dažādās klīnikās un laboratorijās Eiropas Savienībā un ASV. Tos izmanto medicīnā, aprūpes iestādēs, stacionāros un mājās visā pasaulē.

SleepAngel™ spilvens ir ērts, atbalstošs un vienmēr tīrs kā jauns, pateicoties unikālai un patentētai tehnoloģijai. Inovācijas produkts no Igaunijas garantē drošu un komfortablu gulēšanas vidi. PureShield™ mīksts, ūdensizturīgs un traipus atgrūdošais pārvalks, SafeWeld™ hermētiskas, termiski noslēgtas šuves un nanoporains filtrs PneumaPure™ padara spilvenu klīniski tīru (ar absolūtu barjeras aizsardzību), 100% hipoalerģēnu, ventilējamu un ērtu. Filtrs laiž iekšā un ārā tikai tīru gaisu, bet īpaša izstrādāta aizsargsistēma bloķē patogēnu, infekciju, vīrusu, kaitīgu mikroorganismu (tai skaitā MRSA, C. difficile, E. Coli, Pseudomonas aeruginosa, Candida albicans, Aspergillus niger, Norovirus, Influenza Type A, Adenovirus 5, Coronavirus 229E (HcoV 229E)), alergēnu , putekļu, ziedputekšņu, putekļu ērcīšu, pelējuma, sviedru vai citu ķermeņa šķidrumu iekļūšanu spilvenā, saglabājot iekšpusi vienmēr tīru.

Pildījums no putām ar atmiņas efektu nodrošina lielisku atbalstu tiem, kas guļ uz muguras un sāniem. Elpojošas poliuretāna putas ir ļoti elastīgas un izturīgas, tās nezaudē savu formu daudzus gadus. Šis nav klasisks mikrošķiedras vai spalvu spilvens. Putas lēnām veido galvas un kakla kontūras, kad tiek izdarīts spiediens, un pēc tam, kad spiediens ir noņemts, lēnām atgūst savu formu. Pielāgošanās ķermeņa izliekumiem palīdz mazināt diskomfortu un sāpes, ko izraisa pārslodze. Tā spēja ieņemt ķermeņa daļu kontūras nodrošina efektīvu atbalstu galvai un kaklam. Turklāt spilvenu drīkst izmantot pacienti ar alerģijām vai astmu, tas ir praktisks risinājums iesnu, deguna asiņošanas vai citu negaidītu notikumu gadījumā, kuru dēļ nepieciešama bieža spilvena mazgāšana. Pret traipiem noturīgais pārklājums padara produktu ļoti viegli tīrāmu. NB! Putas ar atmiņas efektu saglabā siltumu.

Dezinfekcijas un tīrīšanas kārtība*:
 • Pārbaudiet vai nav redzamu bojājumu
 • Tīriet ar mazgāšanas līdzekli, ja ir acīmredzams piesārņojums
 • Dezinficējiet ar SleepAngel™ akceptētiem dezinfekcijas līdzekļiem, piemēram, BACTICID, CHEMI PHARM DES NEW MD, DES INSURANCE
 • Nepieciešamības gadījumā noslaukiet
* NB! Aizliegts mazgāt veļas māsiņa, ķīmiski tīrīt, balināt un gludināt. Izvairieties no PneumaPure™ filtra abrazīvas beršanas.  

Līdzīgas preces