Spilvens SleepAngel™ no mikrošķiedrām, 50x70 cm

63.53 
APRAKSTS
Vienmēr tīrs Igaunijas inovācijas produkts miegam garantē drošu un komfortablu gulēšanas vidi pat visprasīgākajam lietotājam. Alergēni, vīrusi un šķidrumi neiekļūst gultasveļā, pateicoties patentētajai filtrēšanas tehnoloģijai – tā saglabājas tīra iekšpusē un virsma ir viegli tīrāma.


KLASISKS SPILVENS
Ērts un atbalstošs, vienlaikus palīdzot atvieglot alerģijas vai astmas lēkmes, tas ir praktisks risinājums saaukstēšanās, deguna asiņošanas vai citu negaidītu problēmu gadījumā, kas prasa biežu spilvena mazgāšanu. Pret traipiem noturīgais pārklājums padara produktu ļoti viegli tīrāmu.

PILDĪJUMA MATERIĀLS
Spilvena pildījums PrimaLoft® Bio™ ir pasaulē pirmās bioloģiski noārdāmas šķiedras. Tas ir pūkains un mīksts, atgādina dūnu spilvenu. PrimaLoft® Bio™ šķiedras ir īpaši izstrādātas, lai atgrieztos pie dabā atrodamiem materiāliem, cenšoties samazināt mikrošķiedru ietekmi uz vidi. Šis pildījums ir piemērots visām gulēšanas pozīcijām.

INOVĀCIJA
Trīs barjeras komponenti - SafeWeld™ šuves, PureShield™ auduma aizsardzība un PneumaPure™ filtra elements – aiztur baktērijas, alergēnus, putekļu ērcītes un ķermeņa šķidrumus produkta ārpusē, lai nodrošinātu ventilāciju un komfortu.

  

VIEGLA KOPŠANA
Mainot gultasveļu, pietiek, ja to noslauka ar mitru drānu vai salveti; ja tas ir netīrs, to var mazgāt ar maigu mazgāšanas līdzekli un vēsu, tekošu ūdeni. NB! Aizliegts mazgāt veļasmašīnā, ķīmiski tīrīt, balināt un gludināt. Izvairieties no PneumaPure™ filtra abrazīvas beršanas.

PĀRBAUDĪTS UN APSTIPRINĀTS
Klīniski pārbaudīts un apstiprināts dažādās klīnikās un laboratorijās Eiropas Savienībā un ASV. Izmanto medicīnā, aprūpes iestādēs, stacionāros un mājās visā pasaulē.

IGAUNIJAS PRODUKTS
SleepAngel™ produkti ir pasaulē slaveni un patentēti, ražoti Pērnavā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kam šis produkts ir paredzēts?
SleepAngel™ produkti ir paredzēti ikvienam, kas novērtē drošu, tīru un veselīgu nakts miegu.

Vai man būs nepieciešama spilvendrāna un gultas veļa?
Jā, izmantojiet savu veļu un spilvendrānu un mainiet tās regulāri – vismaz reizi nedēļā.

Vai spilvens ir jāmazgā veļas mašīnā vai jātīra ar putekļu sūcēju?
Nē. Pietiek ar regulāru spilvendrānu maiņu un tīrīšanu ar mitru drānu.

Līdzīgas preces