Spilvens SleepAngel™ no putām ar atmiņas efektu, 47x71x11 cm

72.00 
APRAKSTS
Vienmēr tīrs Igaunijas inovācijas produkts miegam garantē drošu un komfortablu gulēšanas vidi pat visprasīgākajam lietotājam. Alergēni, vīrusi un šķidrumi neiekļūst gultasveļā, pateicoties patentētajai filtrēšanas tehnoloģijai – tā saglabājas tīra iekšpusē un virsma ir viegli tīrāma.


SPILVENS NO PUTĀM AR ATMIŅAS EFEKTU
Nodrošina lielisku atbalstu tiem, kas dod priekšroku gulēt uz muguras un sāniem. Maigi pielāgojas ķermeņa izliekumiem un palīdz mazināt diskomfortu un sāpes, ko izraisa pārslodze. Spilvena spēja ieņemt ķermeņa daļu kontūras nodrošina efektīvu atbalstu galvai un kaklam. Turklāt spilvenu drīkst izmantot cilvēki ar alerģijām vai astmu, tas ir praktisks risinājums iesnu, deguna asiņošanas vai citu negaidītu notikumu gadījumā, kuru dēļ nepieciešama bieža spilvena mazgāšana. Pret traipiem noturīgais pārklājums padara produktu ļoti viegli tīrāmu.

PILDĪJUMA MATERIĀLS
Ļoti elastīgas un elpojošas poliuretāna putas, izturīgs materiāls, kas nezaudē savu formu daudzus gadus. Var šķist neparasti, šis nav klasisks mikrošķiedras vai spalvu spilvens. NB! Putas ar atmiņas efektu saglabā siltumu.

INOVĀCIJA
Trīs barjeras komponenti - SafeWeld™ šuves, PureShield™ auduma aizsardzība un PneumaPure™ filtra elements – aiztur baktērijas, alergēnus, putekļu ērcītes un ķermeņa šķidrumus produkta ārpusē, lai nodrošinātu ventilāciju un komfortu.

  

VIEGLA KOPŠANA
Mainot gultasveļu, pietiek, ja to noslauka ar mitru drānu vai salveti; ja tas ir netīrs, to var mazgāt ar maigu mazgāšanas līdzekli un vēsu, tekošu ūdeni. NB! Aizliegts mazgāt veļas mašīnā, ķīmiski tīrīt, balināt un gludināt. Izvairieties no PneumaPure™ filtra abrazīvas beršanas.

PĀRBAUDĪTS UN APSTIPRINĀTS
Klīniski pārbaudīts un apstiprināts dažādās klīnikās un laboratorijās Eiropas Savienībā un ASV. Izmanto medicīnā, aprūpes iestādēs, stacionāros un mājās visā pasaulē.

IGAUNIJAS PRODUKTS
SleepAngel™ produkti ir pasaulē slaveni un patentēti, ražoti Pērnavā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kam šis produkts ir paredzēts?
SleepAngel™ produkti ir paredzēti ikvienam, kas novērtē drošu, tīru un veselīgu nakts miegu.

Vai man būs nepieciešama spilvendrāna un gultas veļa?
Jā, izmantojiet savu veļu un spilvendrānu un mainiet tās regulāri – vismaz reizi nedēļā.

Vai spilvens ir jāmazgā veļas mašīnā vai jātīra ar putekļu sūcēju?
Nē. Pietiek ar regulāru spilvendrānu maiņu un tīrīšanu ar mitru drānu.

Līdzīgas preces