СО СКИДКОЙ

BACTICID AF WIPES - салфетки для дезинфекции поверхностей и оборудования

8.71 
10.76 
16.79 
15.34 
56.72  - 33 % 37.81 
8.71 
ОПИСАНИЕ
BACTICID AF WIPES ir salvetes, piesūcinātas ar alkoholu saturošu dezinfekcijas līdzekli, alkoholu izturīgām virsmām un neinvazīvām medicīnas ierīcēm. Nesatur aldehīdus, smaržvielas un krāsvielas. BACTICID AF WIPES piemīt plašas fungicīdas un baktericīdas īpašības, tās iznīcina mikroorganismus, sēnītes un vīrusus, tsk. MRSA, VRE, Mycobacterium avium, Mycobacterium terrae, HBV, HIV, HCV, Adeno, Noro, Vaccinia u.c.

BACTICID AF WIPES lieto ātrai virsmu un aprīkojuma dezinfekcijai medicīnas iestādēs, tai skaitā slimnīcās, poliklīnikās, ģimenes ārstu centros, stomatoloģijas kabinetos un citur, kur sniedz medicīnisko palīdzību. Piemērotas lietošanai uz visām, izņemot akrila, mitrumizturīgajām virsmām (medicīnisko ierīču korpusiem, nestuvēm, imobilizācijas līdzekļiem, krēslu pārvalkiem, sienām u.tml.).

BACTICID AF WIPES lieto arī ātrai virsmu dezinfekcijai izglītības un pirmskolas izglītības iestādēs, sabiedriskās ēdināšanas un pārtikas (gaļas, piena, zivju un augu izcelsmes) pārstrādes uzņēmumos, frizētavās un kosmētiskajos salonos, viesnīcās un SPA centros un citās vietās ar augstām higiēnas prasībām, tsk., pārtikas pārstrādes uzņēmumos, veikalos, kafejnīcās u.c. – virsmu, galdu, ledusskapju, vitrīnu, svaru un iekārtu dezinfekcijai; pirmsskolas un vispārīgās izglītības iestādēs – visa veida virsmu un inventāra ātrai dezinfekcijai; visu inficēšanās risku grupu kosmētiskajam inventāram; frizētavās, kosmētiskajos salonos – kosmētisko krēslu, galdiņu u.c. virsmu dezinfekcija; citur - visa veida virsmu un inventāra ātrai dezinfekcijai.
BACTICID AF WIPES var tikt lietotas ātrai roku un ādas dezinfekcijai, gadījumos, kad nav pieejami šķidrie roku un ādas dezinfekcijas līdzekļi.

Lietošana:
Atvērt vāku, izvilkt salveti līdz perforācijas vietai un pieturot noplēst. Pēc lietošanas aizvērt vāku, lai dezinfekcijas līdzeklis neizžūst. Rūpīgi apstrādāt dezinficējamo virsmu ar mitro salveti. Iedarbības laiks 30 sekundes.

Aktīvās vielas:
Maisījums: etanols 57 %, propān-2-ols 6%.


DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI:
BĪSTAMI!
H225 - Viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki.

Satur biocīdu! Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu.

Похожие товары