BOZO - дезинфицирующее средство для удаления ржавчины и известковых отложений

7.21 
31.35 
7.21 
ОПИСАНИЕ
BOZO ir viskozs, koncentrēts mazgāšanas dezinfekcijas līdzeklis ar plašu fungicīdu, baktericīdu un virucīdu iedarbību (iznīcina HBV, HIV, Adeno, Rota, HCV, MRSA, Herpex simplex u.c.), kas piemērots lietošanai – visa veidu mitrumizturīgo virsmu dezinfekcijai, tai skaitā sanitārā porcelāna, tualetes podu, krānu un flīžu tīrīšanai. Efektīvi notīra netīrumus, rūsu un nosēdušos sāļus, arī to izraisītās smakas. Piemērots vara, misiņa, bronzas un nerūsējošā tērauda virsmu tīrīšanai.

BOZO piemērots lietošanai medicīnas iestādēs, tai skaitā slimnīcās, poliklīnikās, ģimenes ārstu centros, stomatoloģijas kabinetos un citur, kur sniedz medicīnisko palīdzību, visa veida sanitāro virsmu un inventāra mazgāšanai un dezinfekcijai, kā arī izglītības un pirmskolas izglītības iestādēs, sabiedriskās ēdināšanas un pārtikas (gaļas, piena, zivju un augu izcelsmes) pārstrādes uzņēmumos, frizētavās un kosmētiskajos salonos, viesnīcās un SPA centros un citās vietās ar augstām higiēnas prasībām, tsk., pārtikas pārstrādes uzņēmumos, veikalos, kafejnīcās u.c. visa veida sanitāro virsmu un inventāra mazgāšanai un dezinfekcijai. Paredzēts arī visa veida sadzīves tehnikas (ūdens boileru, gludekļu, ūdens vārāmo krūžu, veļas mazgājamo mašīnu) atkaļķošanai.

Lietošana:
Visa veida sanitāro virsmu un inventāra dezinfekcijai izmanto BOZO 25% (1:4) šķīdumu. Iedarbības laiks 5-10 minūtes. Pēc iedarbības laika – noskalot. Detalizētu informāciju skatīt lietošanas instrukcijā.

Aktīvās vielas:
Četraizvietotā amonija savienojumi, ortofosforskābe, anjonu virsmaktīvās vielas, fosfonāti, kompleksveidojošās vielas, korozijas inhibitors.


DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI: BĪSTAMI!
H314 - Izraisa smagus ādas apdegumus un acu bojājumus;
H412 - Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām.

Satur biocīdu! Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu.

Похожие товары

СО СКИДКОЙ
BACTICID AF WIPES салфетки для дезинфекции поверхностей и оборудования
СО СКИДКОЙ
GCG STERIHAND WIPES салфетки для дезинфекции рук и поверхностей