CASCADE DES - дезинфицирующее средство для мытья посуды

11.72 
53.91 
11.72 
ОПИСАНИЕ
CASCADE DES ir koncentrēts, dezinficējošs trauku mazgāšanas līdzeklis manuālai lietošanai ar plašu fungicīdu, virucīdu un baktericīdu iedarbību, iznīcina Gram (+) un Gram (-) baktērijas, vīrusus un sēnītes, tsk. iznīcina HBV, HIV, Herpes, HCV, MRSA u.c. Nesatur hloru, aldehīdus, protamīnu un fenolus. Notīra no traukiem un inventāra taukus, sekrētus, olbaltumvielas un citus netīrumus. Līdzeklim piemīt patīkama smaržu. Zemās koncentrācijas un īsais dezinfekcijas laiks dod iespēju preparātu izmantot ekonomiski. Efektīvs līdzeklis lietošanai arī cietā un aukstā ūdenī.

CASCADE DES piemērots lietošanai medicīnas iestādēs, tai skaitā slimnīcās, poliklīnikās, ģimenes ārstu centros, stomatoloģijas kabinetos un citur, kur sniedz medicīnisko palīdzību, kā arī izglītības un pirmskolas izglītības iestādēs, sabiedriskās ēdināšanas un pārtikas (gaļas, piena, zivju un augu izcelsmes) pārstrādes uzņēmumos, viesnīcās un citās vietās ar augstām higiēnas prasībām, t.sk. pārtikas pārstrādes uzņēmumos, veikalos, kafejnīcās u.c. visu veidu trauku un inventāra mazgāšanai un dezinfekcijai.

Lietošana:
CASCADE DES šķīdumā mazgā traukus un inventāru. Pēc iedarbības laika – noskalot. Traukiem bez bioloģiskā piesārņojuma lietot 0.5%- iedarbības laiks 5 min; ar bioloģisko piesārņojumu 1% - iedarbības laiks 15 min.

Aktīvās vielas:
Četraizvietotā amonija savienojumi, nejonu virsmaktīvās vielas, smaržviela, krāsviela.


DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI:
BĪSTAMI!
H314 - Izraisa smagus ādas apdegumus un acu bojājumus;
H317 - Var izraisīt alerģisku ādas reakciju;
H412 - Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām.

Satur biocīdu! Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu.

Похожие товары

СО СКИДКОЙ
Салфетки из нетканого материала 600 шт. в рулоне
СО СКИДКОЙ
GCG STERIHAND WIPES салфетки для дезинфекции рук и поверхностей