CHEMISEPT WIPES MD - салфетки для дезинфекции поверхностей и оборудования

7.28 
15.34  - 31 % 10.64 
7.28 
ОПИСАНИЕ
CHEMISEPT WIPES MD ir ar etanolu piesūcinātas salvetes neinvazīvo medicīnas ierīču, alkoholu izturīgu medicīnas ierīču un virsmu ātras dezinfekcijas līdzeklis. Salvetes ir piemērotas lietošanai vietās, kur nepieciešama regulāra un ātra dezinfekcija. Līdzeklis nesatur aldehīdus, papildu smaržvielas un krāsvielas. Salvetes var tikt izmantotas visu alkohola izturīgu virsmu dezinfekcijai. CHEMISEPT WIPES MD piemīt plašas fungicīdas, baktericīdas un virucīdas īpašības, iznīcina Gram (+) un Gram (-) baktērijas, vīrusus un sēnītes, tsk. Mycobacterium avium, Mycobacterium terrae, HBV, HIV, HCV, Vaccinia un Rota u.c.

CHEMISEPT WIPES MD lieto ātrai virsmu un aprīkojuma dezinfekcijai medicīnas iestādēs, tai skaitā slimnīcās, poliklīnikās, ģimenes ārstu centros, stomatoloģijas kabinetos un citur, kur sniedz medicīnisko palīdzību. Piemērots lietošanai uz visām, izņemot akrila, mitrumizturīgajām virsmām (medicīnisko ierīču korpusiem, nestuvēm, imobilizācijas līdzekļiem, krēslu pārvalkiem, sienām u.tml.).

CHEMISEPT WIPES MD lieto arī ātrai virsmu dezinfekcijai izglītības un pirmskolas izglītības iestādēs, sabiedriskās ēdināšanas un pārtikas (gaļas, piena, zivju un augu izcelsmes) pārstrādes uzņēmumos, frizētavās un kosmētiskajos salonos, viesnīcās un SPA centros un citās vietās ar augstām higiēnas prasībām, tsk., pārtikas pārstrādes uzņēmumos, veikalos, kafejnīcās u.c. – virsmu, galdu, ledusskapju, vitrīnu, svaru un iekārtu dezinfekcijai; pirmsskolas un vispārīgās izglītības iestādēs – visa veida virsmu un inventāra ātrai dezinfekcijai; frizētavās, kosmētiskajos salonos – kosmētisko krēslu, galdiņu, kosmētiskā inventāra u.c. virsmu dezinfekcija; citur - visa veida virsmu un inventāra ātrai dezinfekcijai.

CHEMISEPT WIPES MD var tikt lietots ātrai roku un ādas dezinfekcijai, gadījumos, kad nav pieejami šķidrie roku un ādas dezinfekcijas līdzekļi.

Lietošana:
Atvērt vāku, izvilkt salveti līdz perforācijas vietai un pieturot noplēst. Pēc lietošanas aizvērt vāku, lai dezinfekcijas līdzeklis neizžūst. Rūpīgi apstrādāt dezinficējamo virsmu ar mitro salveti. Iedarbības laiks 30 sekundes.

Aktīvās vielas:
Etanols 72%.


DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI: BĪSTAMI!
H225 - Viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki
Satur biocīdu! Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu.

Похожие товары

СО СКИДКОЙ
Салфетки из нетканого материала 600 шт. в рулоне
СО СКИДКОЙ
BACTICID AF WIPES салфетки для дезинфекции поверхностей и оборудования
НОРОВИРУС - 15 сек.
BACTICID AF средство для быстрой дезинфекции поверхностей