Добро пожаловать в наш обновленный интернет-магазин!

SMELL NET MD - устраняющее запах дезинфицирующее и моющее средство

8.26 
36.58 
8.26 
ОПИСАНИЕ
SMELL NET MD ir šķidrs, koncentrēts dezinfekcijas līdzeklis virsmu un aprīkojuma dezinfekcijai ar plašām fungicīdas, virucīdas un baktericīdas īpašībām, tas iznīcina Gram (+) un Gram (-) mikroorganismus, vīrusus, sēnītes, tsk. HBV, HIV, Herpes, Rota, HCV, MRSA u.c. Nesatur hloru, aldehīdus, protamīnu un fenolus. Preparāts satur virsmas aktīvas vielas, kas nodrošina labas tīrīšanas īpašības un spēju efektīvi likvidēt dažādas smakas. Tā kā preparātā tiek izmantoti trīs spēcīgi dezinficētāji – skābju maisījums un divi dažādi četraizvietotā amonija savienojumi, kas palielina tā iedarbības spektru, tas iedarbojas arī uz tām baktērijām, kas parasti attiecībā pret dezinfekcijas līdzekļiem ātri kļūst rezistentas. Šķērsnoturības iespēja ir izslēgta.

SMELL NET MD lieto virsmu un aprīkojuma dezinfekcijai medicīnas iestādēs, tai skaitā slimnīcās, poliklīnikās, ģimenes ārstu centros, stomatoloģijas kabinetos un citur, kur sniedz medicīnisko palīdzību. SMELL NET MD paredzēts visu ūdens izturīgu virsmu mazgāšanai un dezinfekcijai atbilstoši ES regulai par medicīnas ierīcēm, tai skaitā medicīnisko ierīču korpusiem, nestuvēm, imobilizācijas līdzekļiem, krēslu pārvalkiem, grīdām, sienā, sanitārajam aprīkojumam (pīlēm, šīberiem un līdzīgi) u.tml.

SMELL NET MD lieto virsmu un inventāra dezinfekcijai izglītības un pirmskolas izglītības iestādēs, sabiedriskās ēdināšanas un pārtikas (gaļas, piena, zivju un augu izcelsmes) pārstrādes uzņēmumos, frizētavās un kosmētiskajos salonos, viesnīcās un SPA centros un citās vietās ar augstām higiēnas prasībām, tsk., pārtikas pārstrādes uzņēmumos, veikalos, kafejnīcās u.c. – ūdens izturīgu virsmu tīrīšanai un dezinfekcijai, to sanitārajos mezglos un visur citur, kur ir nepieciešama dezinfekcija, mazgāšana un urīna smakas novēršana. Izstrādājumu var izmantot arī urīna smakas novēršanai vietās, kur nevar izmantot parastos mazgāšanas līdzekļus. Uzklājot SMELL NET MD, tūlīt notiek ķīmiska reakcija un urīna smaka nekavējoties pazūd.

Lietošana:
Produkta darba šķīdumu sagatavo, atšķaidot koncentrātu ar ūdeni manuāli vai lietojot automatizētās darba šķīduma pagatavošanas iekārtas. Neizlietoto darba šķīdumu var uzglabāt 14 diennaktis. Lietošanā esošais darba šķīdums saglabā ķīmisko stabilitāti 1 diennakti. Preparāts saglabā aktivitāti arī augstā temperatūrā. Virsmas nav nepieciešams noskalot, ja tās nesaskaras ar pārtikas produktiem. Darba šķīduma koncentrāciju un ekspozīcijas laiku skatīt lietošanas instrukcijā.

Aktīvās vielas:
Četraizvietotā amonija savienojumi, ortofosforskābe, etiķskābe, virsmaktīvās vielas, mentols, korozijas inhibitors.


DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI:
BĪSTAMI!
H315 - Kairina ādu;
H318 - Izraisa nopietnus acu bojājumus;
H412 - Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām.

Satur biocīdu! Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu.

Похожие товары

СО СКИДКОЙ
Салфетки из нетканого материала 600 шт. в рулоне
НОРОВИРУС - 15 сек.
BACTICID AF средство для быстрой дезинфекции поверхностей
СО СКИДКОЙ
GCG STERIHAND WIPES салфетки для дезинфекции рук и поверхностей