Добро пожаловать в наш обновленный интернет-магазин!

STERISEPT WIPES - безспиртовые салфетки для быстрой дезинфекции и очистки медицинских изделий

6.73 
10.45 
10.87 
6.73 
ОПИСАНИЕ
STERISEPT WIPES ir piesūcinātas ar virsmu dezinfekcijas līdzekli salvetes, ko izmanto alkoholu jutīgu virsmu dezinfekcijai, neizvazīvām medicīnas ierīcēm un citām mitrumizturīgām virsmām, attiecībā uz kurām ir izvirzītas paaugstinātas higiēniskas prasības, vietās, kur nepieciešama ātra virsmu dezinfekcija. STERISEPT WIPES ir plaša baktericīda (iesk.MRSA, VRE), mikobaktericīda, virucīda (iesk. HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Rota u.c.), fungicīda un sporicīda iedarbība (iesk. Clostridium diff.). Nesatur spirtu, hloru, aldehīdus, protamīnu un fenolus. Salvetēm piemīt augsta materiālu saderība un labas tīrīšanas spējas. Tās nerada apstrādājamās virsmas bojājumus.

STERISEPT WIPES lieto ātrai virsmu un aprīkojuma dezinfekcijai medicīnas iestādēs, tai skaitā slimnīcās, poliklīnikās, ģimenes ārstu centros, stomatoloģijas kabinetos un citur, kur sniedz medicīnisko palīdzību. Piemērots lietošanai uz visām mitrumizturīgajām virsmām, tai skaitā lai dezinficētu: galdus, kušetes, krēslus un pārējo inventāru, kurš tiek izmantots operāciju, ārstēšanas un diagnostikas laikā; “ātrās palīdzības” mašīnu aprīkojumu; medicīnas ierīces, kuras paredzēts dezinficēt ar bezspirta līdzekļiem, t.sk. ultrasonogrāfijas zondes, optiskās lēcas, endoskopu daļas u.c., stomatoloģiskos kabinetus, krēslus un pārējo inventāru; grūti pieejamas vietas, t.sk., inkubatorus, to kupolus u.c., medicīnisko ierīču korpusus, nestuves, imobilizācijas līdzekļus, krēslu pārvalkus, sienas, rokturus u.tml.

STERISEPT WIPES lieto arī ātrai virsmu dezinfekcijai izglītības un pirmskolas izglītības iestādēs, sabiedriskās ēdināšanas un pārtikas (gaļas, piena, zivju un augu izcelsmes) pārstrādes uzņēmumos, frizētavās un kosmētiskajos salonos, viesnīcās un SPA centros un citās vietās ar augstām higiēnas prasībām visa veida virsmu un inventāra ātrai dezinfekcijai; visu inficēšanās risku grupu kosmētiskajam inventāram.

Lietošana:
Atvērt vāku, izvilkt salveti līdz perforācijas vietai un pieturot noplēst. Pēc lietošanas aizvērt vāku, lai dezinfekcijas līdzeklis neizžūst. Rūpīgi apstrādāt dezinficējamo virsmu ar mitro salveti. Virsmas, kas tieši saskaras ar pārtikas produktiem, noskalot. Īpaši kontaminētu virsmu attīrīšanai lietojiet vairākas salvetes, kamēr virsma ir tīra. Nelietot kopā ar aldehīdus saturošiem līdzekļiem. Iedarbības laiks vismaz 60 sekundes atkarībā no nepieciešamās efektivitātes. Detalizētus lietošanas nosacījumus skatīt lietošanas instrukcijā.

Aktīvās vielas:
Didecildimetilamonija hlorīds, N,N-bis(3-aminopropil)dodecilamīns.

DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI:
H412 - Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām.

Satur biocīdu! Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu.

Похожие товары

НОВИНКА
CHEMISEPT SPRAY средство для дезинфекции косметических инструментов и принадлежностей