Добро пожаловать в наш обновленный интернет-магазин!

STOVE CLEAN, 1 л - cильнодействующее дезинфицирующее и чистящее средство для жирных поверхностей

7.66 
ОПИСАНИЕ
STOVE CLEAN ir šķidrs koncentrēts dezinfekcijas mazgāšanas līdzeklis, kas piemērots lietošanai - sociālās aprūpes iestādēs, izglītības iestādēs, pārtikas pārstrādes uzņēmumos un citās vietās, kur nepieciešama dezinfekcija. STOVE CLEAN satur virsmaktīvās vielas, kas efektīvi noņem dzīvnieku un augu valsts taukus, kā arī notīra netīrumus. STOVE CLEAN ir ar plašu fungicīdu, baktericīdu un virucīdu iedarbību (tai skaitā iznīcina HBV, HIV u.c.).

STOVE CLEAN piemērots lietošanai izglītības un pirmskolas izglītības iestādēs, sabiedriskās ēdināšanas un pārtikas (gaļas, piena, zivju un augu izcelsmes) pārstrādes uzņēmumos un citās vietās ar augstām higiēnas prasībām, t.sk. pārtikas pārstrādes uzņēmumos, veikalos, kafejnīcās u.c. visa veida virsmu un inventāra mazgāšanai un dezinfekcijai. STOVE CLEAN ir piemērots visu ūdensizturīgu virsmu tīrīšanai - efektīvi notīra netīrumus no metāla, plastmasas un betona virsmām, kā arī piemērots koka un plastmasas kastu tīrīšanai un dezinfekcijai. Īpaši paredzēts taukainu virsmu mazgāšanai un dezinfekcijai.

Lietošana:
Produkta darba šķīdumu sagatavo, atšķaidot koncentrātu ar ūdeni manuāli vai lietojot automatizētās darba šķīduma pagatavošanas iekārtas. Neizlietoto darba šķīdumu var uzglabāt 14 diennaktis. Lietošanā esošais darba šķīdums saglabā ķīmisko stabilitāti 1 diennakti. Preparāts saglabā aktivitāti arī augstā temperatūrā. Detalizētus lietošanas nosacījumus skatīt lietošanas instrukcijā.

Aktīvās vielas:
Četraizvietotā amonija savienojumi, nātrija metasilikāts, nejonu virsmaktīvās vielas, kompleksveidojošās vielas.


DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI:
BĪSTAMI!
H314 - Izraisa smagus ādas apdegumus un acu bojājumus.

Satur biocīdu! Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu.

Похожие товары

СО СКИДКОЙ
Салфетки из нетканого материала 600 шт. в рулоне
СО СКИДКОЙ
GCG STERIHAND WIPES салфетки для дезинфекции рук и поверхностей