Добро пожаловать в наш обновленный интернет-магазин!

SWELL EXTRA CHG - жидкое дезинфицирующее мыло

5.87 
8.20 
33.07 
5.87 
ОПИСАНИЕ
SWELL EXTRA CHG dezinficējošas šķidrās ziepes roku higiēniskai dezinfekcijai. Līdzeklis ir ar plašu fungicīdu, virucīdu un baktericīdu iedarbību, iznīcina Gram (+) un Gram (-) baktērijas, tsk., HBV, HIV, vakzinia, adeno, Popova, MRSA u.c. mikroorganismiem. Pēc mazgāšanas ar SWELL EXTRA CHG, āda uz vairākām stundām saglabā mikroorganismu attīstībai nepiemērotu vidi. Līdzeklis satur roku ādu saudzējošas un mitrinošas vielas. Atbilst EN1499 standartam.

SWELL EXTRA CHG lieto roku higiēniskai dezinfekcijai medicīnas iestādēs, tai skaitā slimnīcās, poliklīnikās, ģimenes ārstu centros, stomatoloģijas kabinetos un citur, kur sniedz medicīnisko palīdzību, kā arī roku dezinfekcijai izglītības un pirmskolas izglītības iestādēs, sabiedriskās ēdināšanas un pārtikas (gaļas, piena, zivju un augu izcelsmes) pārstrādes uzņēmumos, frizētavās un kosmētiskajos salonos, viesnīcās un SPA centros un citās vietās ar augstām higiēnas prasībām.

Lietošana:
- Dezinficējoša roku mazgāšana: uz samitrinātām rokām uzklāt 3 ml SWELL EXTRA CHG, ieberzēt ādā saskaņā ar standarta prasībām, iedarbības laiks 30 sek., noskalot ar ūdeni.
- Dezinficējoša roku mazgāšana pirms operācijām: uz rokām uzklāt 5 ml SWELL EXTRA CHG un mazgāt rokas saskaņā ar ķirurģisko roku mazgāšanas metodi; iedarbības laiks 30 sek.; izmantot birstīti roku nagu attīrīšanai un pēc procedūras atkārtot roku ķirurģisko mazgāšanu saskaņā ar metodes prasībām.
- Dezinficējoša pacienta ādas attīrīšana pirms medicīniskajām manipulācijām: ar 25ml līdzekļa mazgāt pacienta ādu saskaņā ar procedūru vismaz divas reizes.

Aktīvās vielas:
Hlorheksidīna diglukonāts 2%.


DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI:
UZMANĪBU!
H412 - Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām. H319 - Izraisa nopietnu acu kairinājumu.

Satur biocīdu! Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu.

Похожие товары

ИЗ ВТОРСЫРЬЯ
ECONATURAL LIQUID SOAP DISPENSER держатель для жидкого мыла
НОВИНКА
Закрывающийся держатель для бутылки CHEMI-PHARM
НОВИНКА
IDENTITY SOAP RANGE 1000 DISPENSER держатель для мыла
НОВИНКА
IDENTITY TOUCH FREE SOAP 900 DISPENSER держатель для мыла-пенки