Добро пожаловать в наш обновленный интернет-магазин!

WHITEWASH DES MD, 5 л - хлорсодержащее дезинфицирующее средство

31.24 
ОПИСАНИЕ
WHITEWASH DES ir šķidrs, koncentrēts dezinfekcijas līdzeklis uz hlora bāzes ar plašu fungicīdu, baktericīdu un virucīdu iedarbību (iznīcina TBC, HBV, HIV, Adeno, Rota, HCV, MRSA, Herpex simplex u.c.), kas piemērots lietošanai medicīnas iestādēs visa veidu mitrumizturīgo virsmu dezinfekcijai atbilstoši ES regulai par medicīnas ierīcēm, kā arī citām mitrumizturīgām virsmām un inventāram – medicīnas ierīču korpusiem, nestuvēm, imobilizācijas līdzekļiem, krēslu pārvalkiem, grīdām, sienām u.tml. Var tikt izmantots medicīnas iestādes pie spontāna bioloģiska šķidruma piesārņojuma saskaņā ar iestādes procedūru, kā arī īpašu infekciozu izraisītāju iznīcināšanai uzliesmojumu laikā (legionelozes profilaksei un līdzīgi). Līdzeklis tiek izmantots arī uzkopšanas inventāra dezinfekcijai medicīnas iestādēs.

WHITEWASH DES MD lieto sabiedriskajā sektorā –virsmu un inventāra dezinfekcijai izglītības un pirmskolas izglītības iestādēs, sabiedriskās ēdināšanas un pārtikas (gaļas, piena, zivju un augu izcelsmes) pārstrādes uzņēmumos un citās vietās ar augstām higiēnas prasībām, t.sk., pārtikas pārstrādes uzņēmumos, veikalos, kafejnīcās u.c. – virsmu un iekārtu dezinfekcijai; pirmsskolas un vispārīgās izglītības iestādēs – visa veida virsmu un inventāra dezinfekcijai paaugstināta riska apstākļos; citur - visa veida virsmu un inventāra dezinfekcijai, līdzeklis tiek izmantots arī lopkopībā, putnkopībā un līdzīgi visu veidu virsmu un inventāra dezinfekcijai.

Lietošana:
Produkta darba šķīdumu sagatavo atbilstoši lietošanas instrukcijai, atšķaidot koncentrātu ar ūdeni manuāli vai lietojot automatizētās darba šķīduma pagatavošanas iekārtas. Neizlietoto darba šķīdumu var uzglabāt 1 diennakti no saules stariem slēgtā tilpnē. Lietošanā esošais darba šķīdums saglabā ķīmisko stabilitāti 1 diennakti.

Aktīvās vielas:
Nātrija hipohlorīts (aktīvais hlors 4-5 g), stabilizators.


DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI:
BĪSTAMI!
H400 - Ļoti toksisks ūdens organismiem;
H314 - Izraisa smagus ādas apdegumus un acu bojājumus

Похожие товары

НОРОВИРУС - 15 сек.
BACTICID AF WIPES салфетки для дезинфекции поверхностей и оборудования
НОРОВИРУС - 15 сек.
BACTICID AF средство для быстрой дезинфекции поверхностей
СО СКИДКОЙ
Салфетки из нетканого материала 600 шт. в рулоне